26.11.16

Керівник “Пошти Росії” отримує втричі меншу зарплату ніж керівник “Укрпошти”

Рубли

Щомісячний оклад гендиректора “Пошти Росії” Дмитра Страшнова становить 307 тисяч рублів без урахування надбавок за держтаємницю і відрядних, – говориться в повідомленні компанії.


(307 тисяч рублів дорівнює 123 тисячам гривеньПоштівка)

Уточнюється, що такий же оклад в Страшнова був в 2014 і 2015 роках. За результатами роботи “Пошти Росії” в 2014 році менеджеру виплатили 95 мільйонів рублів премії (38 млн. грн. – Поштівка), за підсумками 2013 і 2015 років гендиректор винагороду не отримував.

У 2013 році місячний оклад Страшнова становив 230 тисяч рублів без надбавок (92 тис. грн. – Поштівка). У повідомлені пояснюється, що задекларований гендиректором дохід за 2013 рік 50,73 мільйона рублів включає “виплату попереднього роботодавця відповідно до контрактних зобов’язань”.

В “Пошті Росії” також відзначили, що в компанії відсутні “опціонні програми довгострокового стимулювання для керівництва”. Підкреслюється, що всі опубліковані відомості підтверджені довідками 2 ПДФО і надані в апарат уряду.

18.11.16

Як знищували українську мову...

Документи про заборону української мови (XVII – XX ст.)

У світовій історії жодна мова не зазнала такого страшного нищення від сусідів-ворогів, як українська.

Ніна Вірченко, доктор фізико-математичних наук, професор НТУУ «КПІ», академік АН ВШ України, заслужений працівник освіти України, зібрала напевно найбільшу низку документів, які у хронологічній послідовності засвідчують нищення української мови і поляками, і росіянами, і більшовиками-комуністами:


1626 рік

Київський митрополит Йосиф Краківський склав акафіст до Святої Варвари. Москва дозволила, але за умови його перекладу російською мовою. Синод наказав Київському митрополитові позбирати з усіх церков України книги старого українського друку, а замість них завести московські видання.

1627 рік

Указом царя Михайла Федоровича Романова, та патріарха Московського Філарета, що був його батьком і співправителем, наказано було книги українського друку зібрати й спалити.

1662 рік

Наказ царя Олексія з подання патріарха Московського спалити в державі геть усі примірники надрукованого в Україні «Учительного Євангелія» К. Ставровецького.

1667 рік

Андрусівська угода. Укладаючи договори з поляками, цар Олексій ставив такі вимоги стосовно українських книг, їх авторів та видавців: «Все те, в которых местностях книги печатаны и их слагатели, також печатники, или друкари, смертью казнены и книги собрав сожжены были, и впредь чтобы крепкий заказ был бесчестных воровских (саме таку назву дано українським книжкам) книг никому с наших королевского величества подданых нигде не печатать под страхом смертной казни».