01.12.24

Ситуація на ринку ліків і атака мафії посередників на Тимошенко



Мафія дистриб’юторів-посередників у торгівлі ліками запустила доволі потужну інформаційну атаку на лідерку «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Навіщо це їм? Щоб завадити намірам Тимошенко зламати корупційні схеми та знизити ціни на ліки в аптеках. Бо зараз посередники заробляють мільярди гривень на хворобах українців, й звісно ж не збираються відмовлятися від своїх прибутків, тому й замовили серію проплачених матеріалів проти лідерки партії «Батьківщина». Розуміючи серйозність намірів в парламенті, вони вдаються до відвертої брехні.

Примітно, що інформаційна атака розпочалася саме зараз невипадково. Як відомо, вже наступного вівторка очолювана Юлією Тимошенко тимчасова слідча комісія представить у Верховній Раді пропозиції змін до законодавства. Мета ТСК — зламати корупцію у фармацевтиці та зупинити спекуляції на цінах. Перше засідання вже відбулося.

Одне засідання парламентської комісії Тимошенко викликало паніку серед фармацевтичних посередників. Фармацевтична мафія переконує, що низькі ціни на ліки — міф. Однак, зламавши корупційні схеми, можна забезпечити доступ до медикаментів за справедливими цінами.

Чому тепер елітам більшості країн немає діла до свого народу

The Revolt of the Elites and the Betrayal of Democracy by Christopher Lasch

На початку ХХ століття актуальним був соціально-філософський єсей іспанського філософа Госе Ортеґи-і-Ґассета «Повстання мас», присвячений культурній кризі Європи, що стала наслідком виникнення масового суспільства, яке почало відбирати вплив у аристократії.

На сьогодні такою актуальною є книга американського соціального філософа та історика культури, професора історії Кристофера Леша "Повстання еліт і зрада демократії".

Американський вчений розвиває ідеї свого іспанського попередника, який описав культурно-антропологічні типи «людини еліти» та «людини маси», але констатує, що в нинішніх правлячих структурах домінують представники саме другого типу, яке є найболючішою проблемою американського (та й не тільки) суспільства.

І це проявляється як в об'єктивних моментах (розрив у доходах, способів життя), так і в принципово різному розумінні інтересів і цілей суспільства.

Читайте також