![]() |
Найчастіше термін "соросята" ілюструють ось цим фото, де зображені - сидять: Шкрум, Найєм, Сорос, Кацер-Бучковська, Гопко; стоять: Бистрицький, Сушко, Лещенко |
Сьогодні багато соросячих видань і окремі соросята в Україні намагаються дати власне визначення терміну "соросята", тлумачучи його як "термін російської пропаганди який сіє розбрат і знецінює роботу [псевдо]ГО". Варто нагадати, що цей поняття отримало найбільше поширення під час роботи "уряду соросят" - самокатників в 2019, які самі себе так називали і пишалися що вони соросята. Вже стала культовую фраза "Соросята ухайдокали економіку" сказана тодішнім прем'єром-соросьонком Олексієм Гончаруком (ЛГБТ[ІК+]).
Терміну "СОРОСЯТА", не дивлячись на його широке поширення і вжиток, немає в Вікіпедії, але це зайвий раз нагадує, що ця купа брехні і інформаційного сміття контролюється лівачнею-соросятами, і скоро вона здохне у боротьбі з ШІ.
Отже, як визначає "соросят ШІ?
Термін
«соросята» використовується як зневажливе або критичне означення людей,
пов’язаних із західними фондами, особливо з Фондом Сороса
(«Відродження» в Україні). Це слово має яскраво негативне забарвлення в
політичному дискурсі, де ним позначають: Продажних агентів Заходу – людей, які працюють не в інтересах своєї країни, а лобіюють іноземні інтереси.
Грантожерів – осіб, що отримують фінансування від міжнародних фондів та організацій, виконуючи їхні замовлення.
Руйнівників держави – прихильників реформ, які, за критиками, ведуть до демонтажу традиційних структур влади та суверенітету.
Людей без національної ідентичності – космополітів, які нехтують власною культурою заради глобалістичних ідей.
У
критичних інтерпретаціях «соросят» зображують як маріонеток
глобалістів, які руйнують економіку, політику та традиції країни в
інтересах зовнішніх гравців.
* * *