04.04.25

Ірина Фаріон: Хтось здатен побачити зв'язок між топоніміконом та смертю???

Ірина Фаріон: «Не обурюватися, а прозрівати треба і вбивати ворога, як косити траву»

 
Щодалі ми продовжуємо аналізувати хронологію дописів Ірини Фаріон в її соцмережах з початку великої війни, тим більше розуміємо, якого цілісного Державника і мислителя було цинічно вбито 19 липня 2024 року у Львові. А детальний аналіз публічно сказаного і написаного науковицею породжує висновки, кому насамперед було вигідне це жахливе вбивство.
 

3 квітня 2022 року Ірина Фаріон написала:
 
"Хтось здатен побачити зв'язок між топоніміконом та смертю??? Дивлюсь репортаж з Бучі. На яких вулицях лежать вбиті цивільні?! Кірова, Пушкіна, Лермонтова!!! Ось вам і "какая разніца"...
Світ і Україна шоковані кацапськими вбивствами в Бучі, Ірпені, МаріЮполі та ін. Так ніби на було вбивства хоча 6 трьох символів нації, яких так хоче денацифікувати Пуйло: Коновалець, Шухевич, Бандера.
Не було Голодомору.
Не було Батурина.
Не було вбивства інтелектуальної еліти у 20-30 роки 20 століття.
НЕ БУЛО в свідомості тих, що нили 8 років про мир, замість того, щоб готуватися до війни та перемоги.
Байдужість до історичної правди веде до пекельної трагедії сьогодення.
А хто у нас скасував Історію України у вишах і злиття її з всесвітньою історією????
A хто у нас почистив програми української літератури від героїчно-трагічних текстів, щоб не травмувати дітей???? Ліберасти після Майдану. Порошенко,Яценюк, Квіт, Гриневич. Плата за любов до ката.
Словом, не обурюватися, а прозрівати треба і вбивати ворога, як косити траву.
Помстіть смерть лицарів. Це з Декалогу націоналіста."

31.03.25

Вживання алкоголю позитивно впливає на рівень холестерину

Вчені Гарварда проаналізували дані 58 000 людей і з'ясували:

 • Помірне вживання вина, пива, текіли та інших спиртних напоїв сприяє підвищенню «хорошого» холестерину (ЛПЗЩ), який очищає судини, а також знижує рівень «поганого» холестерину (ЛПНЩ);

 • Алкоголь зменшує концентрацію фібриногену - білка, що відповідає за згортання крові, що позитивно впливає на здоров'я серця;

 • У людей, які відмовилися від алкоголю під час дослідження, спостерігалося збільшення «поганого» холестерину та зниження «хорошого».

Отже, варто підняти келих за вчених)

Читайте також:  Фахівці розповіли про користь алкоголю для серця


22.03.25

Корисні прийоми «техніки спілкування» які корисно знати українцям

Як зробити свою комунікацію максимально переконливою?

Ось кілька коротких і корисних прийомів "техніки спілкування":

Активне слухання: Показуй, що чуєш співрозмовника — кивай, повторюй ключові слова ("Тобто ти кажеш, що…"), не перебивай.

Відкриті запитання: Став запитання, які починаються з "Як?", "Чому?", "Що?" — це допомагає розвинути розмову (наприклад, "Як ти це бачиш?").

Емпатія: Вислови розуміння почуттів іншої людини ("Я розумію, що це тебе засмутило").

"Я-повідомлення": Говори від себе, щоб уникнути звинувачень ("Мені здається…", а не "Ти завжди…").

Позитивний тон: Починай і закінчуй розмову на добрій ноті, навіть якщо є розбіжності.

Паузи: Давай час на обдумування — мовчання допомагає уникнути поспішних слів.

Ці прийоми прості, але дуже ефективні для покращення спілкування. Тепер розкажемо про корисні навички ефективного спілкування:

Як формується наша думка, і чому це важливо розуміти?

🧠 Як формується наша думка, і чому це важливо розуміти? Кожен із нас має власну думку, яка базується на знаннях, досвіді, цінностях та переконаннях. Наше уявлення про світ формується роками під впливом багатьох факторів.

▶️ Перше і найсильніше – це найближче оточення: батьки, рідні, значущі дорослі. Саме вони вчать нас, як взаємодіяти зі світом, у що вірити та кого слухати.

▶️ Згодом до цього додається власний досвід, формуються цінності та переконання. Ми схильні вважати свою думку правильною, адже так почуваємось більш впевненими.

▶️ Будь-яка інформація, що підтверджує нашу думку, здається нам істиною. А те, що їй суперечить – відкидається як хибне. Це робить нас вразливими до маніпуляцій!

Рівень обізнаності теж може стати полем для впливу. Що менше ми знаємо, то легше сприймаємо нову інформацію на віру – особливо, якщо вона звучить впевнено та підтверджена нібито "експертами". Посилання на умовних науковців, псевдодослідження та маніпулятивну статистику можуть створювати ілюзію достовірності. Подача спотвореної інформації з посиланням на "надійні" джерела  —  це один із найпоширеніших методів маніпуляції.

Критичне мислення – наш головний захист! Вчіться ставити під сумнів інформацію, аналізувати та порівнювати різні джерела.

25.02.25

Путін був вкрай принижений Україною – і Трампу потрібно про це пам’ятати

Сміливість початкових припущень Путіна зустрілася з непохитною рішучістю нації, яка не бажає поступитися своєю свободою. Український народ показав, що стійкість, стратегічна кмітливість і лідерство неймовірного героя можуть переломити ситуацію проти навіть найстрашніших ворогів.

Коли три роки тому Володимир Путін почав свою так звану «спеціальну військову операцію» проти України, він уявив собі швидкий і простий переворот: триденний бліц, під час якого його війська тріумфально вкотяться до Києва, обезголовлюючи українське керівництво та встановлюючи поступливий маріонетковий уряд під великим пальцем Москви. У його свідомості було мало місця для опору, не було сподівань на тривалу боротьбу і, звичайно, не було очікування лютого українського духу, який незабаром проявиться, пише Поштівка з посиланням на Daily Express

З самого початку стратегія Путіна була побудована на великих припущеннях. Він припускав, що український уряд і армія розваляться, як картковий будиночок під тиском російської могутності. Його план базувався на швидкому домінуванні – захопленні або навіть усуненні президента Зеленського та його ключових радників – з подальшим плавним захопленням влади, яке, теоретично, залишило б мало місця українському народу для згуртування. Але ніщо не могло підготувати його до незламної волі нації, яка відмовлялася поступатися.

Жорстока дійсність сильно вдарила по Росії. Замість легкої перемоги Москва опинилась у конфлікті, який переріс у жорстоку, важку війну, що нагадувала окопну війну Першої світової війни. Початкова фаза операції, яка мала бути коротким вторгненням, швидко перетворилася на тривалу військову трясовину. Очікуваний «блискавичний успіх» обернувся низкою прорахунків і стратегічних помилок, виявивши великі прорахунки розвідки та кричущу недооцінку стійкості України.

22.02.25

Політичні переслідування дослідників Голодомору: щодо Ткаченка та Дробовича відкрито кримінальну справу

ДБР 31 січня 2025 р. відкрило кримінальну справу відносно екс-міністра культури Олександра Ткаченка та екс-голови Українського інституту національної пам’яті Антона Дробовича.

Державне бюро розслідувань 31 січня 2025 р. відкрило кримінальну справу відносно екс-міністра культури Олександра Ткаченка та екс-голови Українського інституту національної пам’яті Антона Дробовича, які організували політичні переслідування дослідників Голодомору-геноциду українців.

Як повідомляли раніше журналісти «України молодої», точкою відліку «війни», яку розпочали Ткаченко та Дробович проти дослідників, стало 7 вересня 2021 р. Саме тоді у Києві відбувся Міжнародний форум “Масові штучні голоди: пам’ятаємо, вшановуємо”, на якому були озвучені наслідки жахливих злочинів проти української нації, вчинених комуністичним тоталітарним режимом у ХХ ст. На заході, у якому взяли участь науковці, представники влади, духовенства, української діаспори, були оприлюднені новітні дослідження та втрати української нації під час Голодомору-геноциду –10,5 мільйонів українців.

17.02.25

Хто такі шизоїди, як з ними спілкуватися і чому не варто вважати їх «ненормальними»

Не потрібно плутати шизоїдів з шизофреніками!

ШИЗОЇД - конституціонально-генетичний
склад особистості, якій властиві аутизм
(заглибленість у внутрішнє життя,
відсторонення від зовнішнього світу),
емоційна холодність, що поєднується
з підвищеної ранимістю,
переважання абстрактного мислення;
часто поєднується з астенічною статурою.

Таких людей небагато, 1-2%. Вони не люблять, коли до них наближаються надто близько, і часто відлякують людей своєю особливою поведінкою. Багато хто вважає їх «не такими». Але вони звикли до цього.

Люди шизоїдного типу особистості в якості захисного механізму використовують відстороненість. Вони йдуть — від людей, в самотність, у світ власних фантазій. 

Шизоїдна акцентуація — вид характерного сприйняття фізичної особи, який характеризується замкненістю індивіда, його відгородженістю від інших людей. Шизоїдним людям бракує інтуїції та вміння співпереживати. Вони важко встановлюють емоційні контакти. Мають стабільні та постійні інтереси, небагатослівні. Внутрішній світ майже завжди закритий для інших і заповнений захопленнями і фантазіями, які призначені тільки для «потішання» самого себе. Можуть проявляти схильність до вживання алкоголю, що ніколи не супроводжується відчуттям ейфорії.
Вони частково або повністю замкнуті від зовнішнього світу, примудряються практично не контактувати з ним, хоча постійно там перебувають. Вони дивляться тільки на те, що твориться у них «всередині». Ставлення таких людей до громадської думки не дозволяє їм нормально відкрито виражати емоції і громадську думку. У свідомості йде постійний багатогранний розумовий процес, який навколишні ніколи не зрозуміють, але ось відкрито висловити його людина з таким темпераментом не може. Будь-яка їх дія спрямована на відокремлення, через що їх внутрішнє его стає дедалі більше, досягаючи неймовірного рівня цинізму, через що вони тримаються відокремлено. Оточуючі вважають шизоїдів надто дивними, навіть неадекватними.

Читайте також